Умови бронювання

ГОТЕЛЬ
Умови бронювання номерів, сплати та повернення коштів

 

1.1     Для оформлення заявки на резервування номеру в готелі обов'язково потрібно повідомити ПІБ і номер телефону клієнта на поселення, точні дати заїзду та виїзду.

1.2    Готель має право змінювати ціну на відпочинок а також на додаткові послуги, попередньо повідомивши клієнта на поселення. Зміна цін не стосується клієнтів, що заздалегідь внесли 100% плату за проживання.

1.3    Послуга резервування номера з боку готелю вважається виконаною після внесення клієнтом на поселення передплати за резервування або 100% оплати і реєстрації прийому платежу і заявки готелем. Сума передплати за резервування або 100% сплати зараховується у вартість проживання при поселенні.

1.4    Оплата резервування, проживання, харчування, додаткових послуг згідно  прейскуранту. Розмір необхідної для бронювання передплати визначається адміністрацією готелю і залежить від завантаження готелю.

1.5    Готель гарантує наявність зарезервованого номера за клієнтом на поселення тільки в разі внесення передплати за резервування або 100% плати.

1.6    Без оформлення послуги резервування номера, готель не гарантує наявність номера в день приїзду, а заселення відбувається по факту наявності вільних місць в готелі.

1.7    Якщо клієнт на поселення після внесення передплати за резервування номера скасовує замовлення менше ніж за  5 діб до заїзду, кошти не повертаються.

1.8    При скасуванні замовлення клієнтом  на поселення менш ніж за 5 діб до дати заїзду, який вніс 100% плати, повернення коштів здійснюється за вирахуванням  вартості першої доби.

1.9     Для клієнтів на поселення, які внесли 100% плату в разі запізнення в день поселення або зміщення дати поселення (менше ніж за 5 діб), плата стягується з дати заїзду згідно заявки, зареєстрованої готелем, при цьому номер не заселяється.

1.10    У разі дострокового виїзду клієнта що вніс 100% плати на довгострокове проживання, кошти повертаються за вирахуванням вартості останньої доби.

Забронювати номер готелю можна за телефонним номером +380 99 45 39 109.

 


БАННИЙ КОМПЛЕКС

 

Бронювання послуг банного комплексу здійснюється лише за умови внесення передплати за користування

У  випадку  відмови   клієнта від замовленого сеансу  після   внесення передплати, передплата не повертається.

Мінімальна тривалість сеансу - дві години. У випадку, коли відвідувачу з будь яких причин необхідно покинути банний комплекс  раніше ніж за дві години, сплачується вартість двогодинного сеансу.

Забронювати послуги банного комплексу можна за телефонним номером +380 99 45 39 109.